محصولات

ضد یخ باند فرودگاه

ضد یخ باند فرودگاه

استات پتاسیم یک ماده یخ زدا بوده  که هم به صورت جامد و هم به صورت محلول در آب مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول دارای ایمنی بالا برای مصارف مختلف ومطابق با استاندارد 1435 آمریکا برای مصرف درفرودگاه ها خواهد بود. این محصول بدون اوره،کلر و سدیم میباشد که هیچگونه تهدیدی برای ماهیها و حیات وحش و محیط زیست نخواهد داشت.

چای ماسالا

چای ماسالا

چای ماسالا یک نوشیدنی خوش‌عطر، خوش طعم و تند است. اصلیت این چای برای هند است و ترکیبی از ادویه‌ها و مواد مختلفی است.

پودر عصاره مالت دامی

پودر عصاره مالت دامی

پودر عصاره مالت به دلیل داشتن سلنیوم، روی، منگنز و منیزیم تأثیر مثبتی بر سیستم آنتی اکسیدانی دارد. این عناصر برای آنزیم هایی مانند گلوتاتیون پراکسیداز و سوپراکسید دیسموتاز، بسیار مهم هستند.

پودر آب پنیر دامی

پودر آب پنیر دامی

پودر آب پنیر دارای لاکتوز، پروتئین های محلول، مواد معدنی و ویتامین های محلول در اب می باشد که این مواد مغذی می توانند بخوبی توسط دام ها مخصوصا نشخوارکنندگان مورد استفاده قرار گیرند.

CMA ضد یخ جاده

CMA ضد یخ جاده

نمک‌ پاشی خیابان‌ها به ‌منظور یخ زدایی، شیوه‌ای  کاملا غیرعلمی است. نمک ‌پاشی برای خاک، آب ،گیاهان ، جانوران محیط زیست حتی سازه ها وبتن ها و رنگ ‌آمیزی‌های شهری زیان‌آور است.

مالتودکسترین

مالتودکسترین

مالتودکسترین یک پلی ساکارید است که به عنوان افزودنی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. مالتودکسترین از نشاسته توسط هیدرولیز جزئی تولید می شود و معمولا به عنوان یک پودر خشک یافت می شود.

پودر کچاپ

پودر کچاپ

این چاشنی حاوی پودر گوجه فرنگی و پودرتخم گشنیز، فلفل سفید و فلفل قرمز،پاپریکا، سیرو پیاز می باشد این چاشنی حاوی لیکوپن که یک نوع آنتی اکسیدان بسیار قوی است می باشد.

پودر آب پنیر

پودر آب پنیر

اين محصول بعنوان قوام دهنده در ماست، صنعت شيريني و شكلات سازي و به عنوان طعم دهنده براي پاپ كورن، چيپس و تخمه استفاده ميشود

کاپوچینو و کافی میکس

کاپوچینو و کافی میکس

کاپوچینو سرشار از آنتی‌اکسیدان است که باعث سلامتی بدن و کبد شما می‌شود. کبد عضوی از بدن است که به شدت در معرض آلودگی‌ها و بیماری‌ها قرار دارد،