محصولات

ضد یخ باند فرودگاه

ضد یخ باند فرودگاه

استات پتاسیم یک ماده یخ زدا بوده  که هم به صورت جامد و هم به صورت محلول در آب مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول دارای ایمنی بالا برای مصارف مختلف ومطابق با استاندارد 1435 آمریکا برای مصرف درفرودگاه ها خواهد بود. این محصول بدون اوره،کلر و سدیم میباشد که هیچگونه تهدیدی برای ماهیها و حیات وحش و محیط زیست نخواهد داشت.

صف طولانی هواپیماهایی که در انتظار اجرایی شدن عملیات یخ زدایی از هواپیماها بودند، باعث شد تعداد زیادی از مسافران سوار شده در هواپیما برای مدتی نسبتا طولانی مجبور به انتظار در کابین شوند که این موضوع نارضایتی برخی از آنها را به وجود آورد مسئله ای که به نظر می رسد خاص فرودگاه های ایران نیست و در شرایط جوی زمستان امکان به وجود آمدن آن در بسیاری از فرودگاه های دیگر نیز وجود دارد.

با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از اپروم (پارکینگ) هواپیما در فرودگاه ها مسقف نیست در زمان بارندگی شدید روی هواپیماهای مسافرتی برف می نشیند و این موضوع فرآیند پرواز را طولانی تر می کند. در چنین شرایطی مسئولان فرودگاه نسبت به آغاز فرآیند شست وشوی هواپیما اقدام می کنند و پس از آن برای جلوگیری از احتمال یخ زدگی و بالا بردن ایمنی پرواز تمام هواپیماها وارد فرآیند یخ زدایی می شوند. با توجه به اینکه در دمای پایین امکان آن وجود دارد که پس از تنها چند دقیقه بار دیگر بخش هایی از هواپیما یخ ببندد، مسئولان فرودگاه عملیات یخ زدایی را در زمان سوار شدن مسافران به هواپیما انجام می دهند تا پس از اتمام فرآیند یخ زدایی هواپیما بلافاصله از باند خارج شود.

مطالب برتر

پودر بستنی

پودر بستنی

پودر سفیده تخم مرغ

پودر سفیده تخم مرغ

پودر عصاره مالت

پودر عصاره مالت